KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13207392
nr 1320 7392
Gouache
Louis Gans (1930-2015). Signerad. Motivet: 40x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:59:27
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Gouache